Tara Yoga

Odamız ile Tara Yoga arasında protokol düzenlenmiştir. Buna göre; paket fiyatları üzerinden % 10 indirim yapılacaktır.

İzmir Mavişehir’de bulunan yoga stüdyomuz ulaşım açısından da oldukça elverişli bir konumda: İZBAN Mavişehir istasyonuna 6 dakika, Soyak Otobüs Durağına 5 dakika yürüme mesafesinde huzurlu bir yoga stüdyosudur.

İzmir’in bakanlık onaylı ve ruhsatlı ilk yoga stüdyosu olarak,
Temel Yoga,
Hatha Yoga ve Hatha Flow,
Yin Yoga,
Yin Yang Yoga,
Kundalini Yoga,
gibi hem yeni başlayanlara hem de ileri seviyelere uygun derslerimiz hem de
Hamile Yogası,
Çocuk Yogası, derslerimiz deneyimli eğitmenlerimiz eşliğinde yapılmaktadır.

İzmir ve Türkiye’nin en aktif yoga stüdyolarının başında gelen Tara Yoga İzmir olarak, en sık ve en çok katılım gerçekleştirilen etkinlikleri de bünyemizde gerçekleştirmekteyiz. Türkiye’nin en çok bilinen ve en deneyimli eğitmenleri eşliğinde her hafta birbirinden farklı alanlara odaklanmış atölye ve workshoplarımız büyük ilgi ile karşılanmaktadır.

Yoga konusunda uzmanlığını pekiştirmek isteyenler için de farklı alanlarda yoğunlaşılmış, eğitmenlik eğitimlerimizden yararlanmaktadırlar.

Tara Yoga İzmir, sıradanlaşıp endüstriyelleşen yoga stüdyolarının arasında, açıldığı ilk günden beri değişmeyen, insana, doğaya, enerjiye, paylaşıma odaklanan stüdyomuz, öğrencileri, eğitmenleri, fiziksel alanı ve tüm detayları ile ruhunuza, bedeninize ve evrene dair her gün daha fazlasını keşfedebileceğiniz, keşfettiklerinizi paylaşacağınız eşsiz bir okuldur.

www.tarayoizmir.com