Si-Ser İşitme Cihazları


 

Sİ-SER İŞİTME CİHAZLARI MERKEZLERİ’ne müracaat edecek İZMİR SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİRLER ODASI üyelerinin ve personellerinin, onların yakınları ve/veya bakmakla yükümlü olduğu aile fertlerine;

Ücretsiz işitme testi yapılacaktır.

İZMİR SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİRLER ODASI üyelerinin ve personellerinin, onların yakınları ve/veya bakmakla yükümlü olduğu aile fertlerinde işitme cihazı kullanan var ise hediye bir paket pil verilecektir.

İşitme cihazı kullanması gereken İZMİR SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİRLER ODASI üyelerinin ve personellerinin, onların yakınları ve/veya bakmakla yükümlü olduğu aile fertlerine işitme cihazı alımlarında %30 oranında indirim uygulanacaktır.

Sİ-SER İŞİTME CİHAZLARI MERKEZLERİ’nde bulunan veya özel olarak yapılan ürünlerde (kulak kalıbı, kulak tıkaçları, temizleme setleri vs..) %30 indirim uygulanacaktır.

Yapılan indirim oranları Sİ-SER İŞİTME CİHAZLARI’nın tüm şubelerinde geçerli olacaktır. Sözleşme tarihinden sonra açılan bir Sİ-SER İŞİTME CİHAZLARI Merkezi olursa aynı koşullar yeni merkez için de geçerli olacaktır.

Şube adresleri için tıklayınız.

www.siser.com.tr