Biseta Turizm Seyahat Acentesi Ltd.Şti.

Odamız ile Biseta Turizm Seyahat Acentası Ltd.Şti. arasında, Oda üye ve çalışanlarının yurt dışı ve yurt içi tatili, uçak bileti, otel konaklaması, günlük turlar, vize konusunda aşağıdaki şartlarda anlaşmışlardır.

1..Birlik vasıtasıyla Acenteye kayıt olmaya gelen üye veya çalışanlar odadan geldiklerini beyan etmeleri gerekir.

2..Oda vasıtasıyla acenteye kaydolan misafirler acentenin kendi misafirlerine uyguladığı sözleşme, sigorta, genel ve özel şartları aynen kabul etmiş olurlar (Tüm misafirlere uygulanan kanuni sorumluluk)

3..Acente ,Oda üye ve çalışanlarını tura kayıt olduktan sonra kendi müşteri ve misafirleriyle aynı kabul edip herhangi bir ayrıcalık yapmayacaktır. Internet sitemizde, gerekse gazete ve broşürlerde ilan edilen tüm erken ödeme. Kampanya vs. den ayrım yapılmaksızın faydalanırlar.

4..Acente kayıt olan her bir üye veya çalışan için aşağıdaki indirimler uygulanacaktır.

Yurtdışı Turlarda                                                                                        %10

Yurtiçi turlarda                                                                                          % 10

Uçak Biletleri                                                                                                %5

Otel konaklaması                                                                                       %10

Günlük turlar                                                                                                %5

Vize hizmet bedeli                                                                                        %5

Yurt dışı dil okuları                                                                                     %10

Kına gecesi-düğün-nişan-gelin hamamı-baby shower-kutlama vb       %10

 

KURUMSAL   ÇÖZÜMLERİMİZ

Biseta  Tur  farkıyla, tüm kurumsal seyahat ihtiyaçlarınız çözüme ulaşıyor. Titiz çalışma prensibimiz, dinamik ekibimiz ve geniş hizmet seçeneklerimiz ile seyahatiniz boyunca her detayı sizin için düşünüyoruz. İster küçük bir aile işletmesi, ister uluslararası bir şirket olun, her bütçeye ve ihtiyaca göre çözüm üretiyoruz. Tüm yurtiçi ve yurtdışı seyahatlerinizde hem sizlere, hem de müşterilerinize en yüksek kalitede hizmet sunuyoruz.

UÇAK BİLETİ

Biseta  Tur'da istediğiniz yere, istediğiniz şekilde uçmanız için her şey düşünüldü. Şirketlerin seyahat politikaları ve özel yolcu istekleri doğrultusunda, en uygun uçuş planını oluşturuyoruz. Sefer ve ücret seçeneklerini önceden belirleyerek, size zaman kazandırıyoruz. Yönetim bilgilendirme raporlarımız ile seyahat harcamalarınızı detaylı olarak takip etme imkanı sağlıyoruz. Tüm bu  hizmetleri hizmet  bedeli almadan  yürütüyoruz

KURUMSAL KONAKLAMA

Biseta  Tur  güvencesi ile konaklamada konforu ve kaliteyi yakalayın. İster yurtiçi, ister yurtdışı tüm iş ve tatil amaçlı seyahatlerinizde, farklı kategorilerde binlerce otel ve konaklama merkezi alternatifleri sunuyoruz. Erken rezervasyon kolaylığı, doğru seyahat planlaması, toplu satın almadan doğan maliyet tasarrufu ve daha birçok imkan sağlayarak, seyahati sizin için avantaja çeviriyoruz.

ARAÇ KİRALAMA & TRANSFER

Biseta  Tur  varsa, ulaşım problem değil keyif demektir. Dünyanın dört bir yanındaki güvenilir ve profesyonel tedarikçilerimiz sayesinde, istediğiniz model aracı sizin için temin ediyoruz. Sayısız araç seçeneği sunarak, seyahat boyunca gideceğiniz her yere hem hızlı, hem de konforlu şekilde ulaşmanıza yardımcı oluyoruz. Şehir içi ulaşım ve transfer ihtiyaçlarınızda ise, dilerseniz özel şoförlü araç hizmeti sağlıyoruz.

VİZE İŞLEMLERİ

Biseta  Tur farkıyla, dünyanın neresi olursa olsun vizenizi cepte bilin. Başta Avrupa Birliği'ne üye olan devletlere Schengen vizesi olmak üzere, tüm yurtdışı seyahatlerinizde vizenizi zahmetsizce ve sıra beklemeden almanıza yardımcı oluyoruz.Başvuru yapmak ve vizeniz için gerekli evraklar hakkında bilgi edinmek için bizi 0 232  480 02 02  "Danışmanlık Hattımız"dan arayabilirsiniz.

Not: Konsolosluklar tarafından yapılabilecek değişiklikler sebebiyle, vize başvurularında gerekli olacak evrak ve izlenecek prosedürlerin en güncel halini öğrenmek için lütfen "Profesyonel Vize Danışmanımız" ile iletişime geçin.

TOPLANTI VE ORGANİZASYON YÖNETİMİ

Biseta  Tur  kişisel ya da grup olarak aklınızdan geçirdiğiniz her türlü organizasyonda biz yanınızdayız  Dünyanın dört bir yanını kapsayan lokasyon bilgimiz ve her türden toplantıların yönetimi konusundaki deneyimimizle sizinleyiz. Boyutu ve kişi sayısı hiç önemli değil. Yurt içi ve yurt dışında katılmak ya da düzenlemek istediğiniz aktivitelerinizi planlıyor ve uyguluyoruz. Kalite ve memnuniyeti odak noktamızda tutuyoruz.

TEŞVİK GEZİLERİ

Çalışanlarınızın performans grafiklerini yükseltmek, kuruma bağlılıklarını ve bilgi seviyelerini arttırmak ve bunu onlara bir ödül şeklinde sunmak… Konu bu olunca, en mantıklı seçim teşvik gezileri. Dünya büyük bir gezegen. Sayısız lokasyonda binlerce konaklama noktası var. Birini seçin ve gezinizin konseptini belirleyin. Kültürel turlar, eğlence, bütçe, profil ve takvim gibi detaylarıysa Biseta Tur’a bırakın.

EĞLENCE  ORGANİZSAYONLARI

Şirketiniz  bünyesinde bulunan  bireylerin  tüm  ihtiyaçları karşılamak amacıyla :Catering hizmeti Düğün Organizasyonu,Nişan Organizasyonu,Kına Gecesi Organizasyonu, Mekan Süsleme,Gelin Masası süsleme, Gelin Yolu Süsleme, Volkan ve Işık Seli,Havaii Fişek,Salon, ışık ve ses sistemi kurulumu, Müzik ve Sanatçı temini, Masa ve Sandalye süsleme, Konsept Düğün Çalışmaları’da bünyemizde  yer almaktadır 

YABANCI DİL OKULLARI  -WORK  AND TRAVEL

Şirketimiz  sizler  kadar  çocuklarınızı da önem vermektedir.Bu sebepten  dünyanın  her yerinde bulunan  dil  okullarına   öğrencilerimizi göndermekteyiz . Çoçuklarımıza  vizyon katmak için sizlerleyiz

 BAYİ TOPLANTILARI

Kurumun tüm bileşenlerini bir araya toplayıp koordinasyonu arttırmak zor bir uğraş. Belki de daha önce birbirini hiç görmemiş çok sayıda insanı ortak hedefe yönlendirmek oldukça güç. Üstelik öyle bir toplantı olmalı ki bu, hem tam istendiği gibi bir bağ kurulsun hem de olabildiğince keyifli geçsin. İşte, Biseta Tur’un farkı burada ortaya çıkıyor. Gezi öncesi süreçte amaçlar doğrultusunda yaratıcı öneriler sunuyor, bütçe ve lokasyona birlikte karar veriyoruz. Daha sonra konuklarımızı, dünyanın en ilginç yerlerini görmeleri için profesyonel ekibimize teslim ediyoruz. Sizlerse turun ne kadar keyifli ve verimli geçtiğini gelişmiş raporlama sistemimizin verilerini incelediğinizde görüyorsunuz.

KONGRE  VE KATILIM HİZMETLERİ

Sektörünüz ne olursa olsun, hangi alanda faaliyet gösterirseniz gösterin, dünyanın birçok noktasında işinizle ilgili kongre ve fuarlar düzenleniyor. İster siz katılın isterseniz davet ettiğiniz konuklar katılsın, organizasyona dair hiçbir şeyi düşünmenize gerek yok. Bizler bu konuda da yanınızdayız. Her çeşit kongre ve fuara katılımınızla ilgili kayıtlarınızın yapılması, uçak bileti ve vize alımı gibi işlemlerinizi sizin adınıza yürütüyoruz.

ÜRÜN LANSMANLARI

Kurumunuzun, yeni ürünlerini tanıttığı lansmanların altından başarılı bir şekilde kalkmak tam bir takım oyununu gerektiriyor. Konunun uzmanı çalışanlarımız, stratejik iş ortağı anlayışıyla, sizlerle birlikte bir ekip oluşturup verdiğiniz bilgiler doğrultusunda hedefe uygun mekan belirleyerek ürünü yansıtacak şekilde hazırlıyorlar. Bu noktadan sonrası süsleme, catering, sanatçı, animasyon gibi başlıkların belirlenmesine kalıyor. Bu başlıklar da konunun içeriğine göre detaylandırıldıktan sonra ürününüzü tanıtmak için tamamen hazırız. Lansman günü Biseta  Tur’la  çalışmanın ayrıcalığını yaşayacaksınız!

 Acil durumlarda ve iş saatleri dışında ise  0 543  766 65 13  ve 0 554 368 68 13  bize ulaşabilirsiniz.

24  saat sizinler için varız ………………………..           

 

        Biseta Turizm Organizasyon

info@bisetatur.com      www.bisetatur.com        

Tel   +90 232 480 02 02         Fax  +90 232 480 03 03

İsmet Kaptan Mah. 1385 Sk. No:3 K:4 D:404    Yeni Asır İş Merkezi / Konak / İZMİR