• ÇARŞAMBA, 20 KASIM 2019
  • 03:15
Hızlı Erişim
  • Facebook
  • İnstagram
  • Twitter

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN
TAKİP EDEBİLİRSİNİZ

E-Fatura, E-Defter, E-Arşiv, E-Tebligat, KEP Semineri

  • E-Fatura, E-Defter, E-Arşiv, E-Tebligat, KEP Semineri

TESMER İzmir Şubesi tarafından 27 Ekim 2016 tarihinde stajyerlerimize yönelik "E-Fatura, E-Defter, E-Arşiv, E-Tebligat, KEP" konulu bir Seminer gerçekleştirildi.

Odamızın Konferans Salonu’nda yapılan ve çok sayıda stajyerimizin ilgi gösterdiği Seminerde açılış konuşmasını Oda Başkanımız Vedat Adak yaptı. Adak, stajyerler ve meslektaşlarıyla böyle ortamlarda bir arada olmaktan büyük bir mutluluk duyduğunu ve Oda çatısı altında herkesi buluşturan sosyal, kültürel ve mesleki etkinlikleri bu anlamda çok önemsediğini söyleyerek sözlerine başladı. Seminerde emeği geçenlere teşekkürlerini dile getiren Adak “Mesleğimiz her alanda olduğu gibi teknolojik gelişmeler, yeni yasal düzenlemeler ve yeni bilimsel araştırma ve veriler nedeniyle sürekli eğitimi zorunlu kılmaktadır. Bu anlamda Oda Yönetim Kurulu olarak stajyerlerimizin ve meslektaşlarımızın hem teorik hem de pratik donanımı için Odamız bünyesindeki çalışmaları daha da iyileştirmeye ve geliştirmeye devam ediyoruz.” ifadelerini kullandı. Çalışma dönemi boyunca hedefin stajyerlerimiz ve meslektaşlarımızla bir arada olacağımız ortamları çoğaltmak olduğunu vurgulayan Adak “amacına uygun daha çok iş daha çok etkinlik yapılmasının araçlarını ve koşullarını birlikte yaratalım” dedi.

Adak’ın konuşmasının ardından söz alan TESMER İzmir Şube Sekreteri Harun Tunaboylu ise mesleğin geleceğini ilgilendiren e-dönüşüm konusunda, stajyerlerimize önümüzdeki yıllarda karşılarına çıkacak konular hakkında bilgiler verdi.

SMMM Murat Omrak’ın detaylı sunumuyla devam eden Seminer soru ve cevap bölümüyle son buldu. Seminer sonunda İzmir TESMER Yönetim Kurulu Üyesi Ergül Gülbent tarafından Murat Omrak’a teşekkür edilerek plaket takdim edildi.

Seminer ve Etkinliklerimizden haberdar olmak için e-bültenimize kayıt olun.