[ Error ]

ÜBS Nedir?
Üye Bilgi Sistemi (ÜBS) odamız tarafından geliştirilmiş üyelerimizin değişen çağımızda odamızla olan ilişkilerini internet ortamına taşımayı amaçlayan bir sistemdir. Başlıca ÜBS içerisinde kullanabileceğiniz bölümler ve özellikleri aşağıdaki gibidir;

Mesajlar Bölümü : Üyelerimizin birbirleri ile mesajlaşmasını ve odamızdan gelen bilgi mesajlarını almasını sağlayan bölümdür.
E-Posta Kutusu : Odamızdan aldığınız emaillerinizi internet üzerinden kontrol etmek için kullanabileceğiniz bağlantı bölümüdür.
Bilgi Güncelleme Bölümü : Odamızda varolan kayıtlı bilgilerinizi buradan görebili ve dilerseniz bilgilerinizdeki değişiklikleri bize online olarak bildirebilirsiniz.
Adres Defteri : Adres ve emaillerinizi kadetmenizi sağlayan üyelerimizin elinin altında bulunması gereken bir bölüm olarak hazırlanmıştır.
Müşteri Bildirim Formu : Bu bölümden müşteri bildirimlerinizi ve devirlerinizi online olarak yapabilmektesiniz. Ayrıca daha önce bildirmiş olduğunuz müşterilerinizide görebilmektesiniz.
E-Sözleşme :  Müşterileriniz ile sözleşmelerinizi bu bölümden yaparak yazıcınıza gönderebilirsiniz aynı zamanda bu sistemden yaptığınız kayıtlar müşteri bildirimine otomatik girmektedir.
Müşteri Devir Tutanağı : Müşteri devirlerinizi bu bölümü kullanarak gerçekleştirebilirsiniz.
Muhasebeci Sorgulama : Bu bağlantı ile hangi firmanın hangi muhasebeciye ait olduğunu sorgulayabilirsiniz.
Kan Grubu Arama : Üyelerimiz arasında kan grubu arayabilir ve üyelerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.
Hesap Durumum : Bu bölümden odamızda bulunan bakiyenizi görüntüleyebilirsiniz.
Etkinlik Katılım Detayı : Katıldığınız yada katılabileceğiniz etkinlikleri bu bölümden görebilirsiniz. Bu bölümümüz de yakında aktif edilecektir.
Dayanışma Dergisi : dayanışma dergimize online olarak kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz.
Forum Sayfası : Odamızın forum sayfalarına direk giriş yaparak forumlara katılabilirsiniz.
Çok yakında eklenecek olan yenilikler;

Email Listesi : Bu bölüme varolan email adresinizi bildirerek duyurularımızın odamızın verdiği @izsmmmo.com ile biten emailler haricindeki emaillere gönderilmesini sağlayabilirsiniz.
Eğer halen ÜBS üyesi değil iseniz otomatik olarak üyeliğinizi ulaştırmak için buraya tıklayınız. Üye iseniz ancak parolanızı hatırlamıyor iseniz lütfen yukarıdaki şifremi unuttum bölümünden parolanızı öğreniniz.