• PERŞEMBE, 5 ARALIK 2019
  • 18:24
Hızlı Erişim
  • Facebook
  • İnstagram
  • Twitter

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN
TAKİP EDEBİLİRSİNİZ

BAŞKANIN MESAJI 2018

  • BAŞKANIN MESAJI 2018
BAŞKANIN MESAJI 2018
İZMİR SMMM ODASI BAŞKANI 2018 VEDAT ADAK

ODA BAŞKANIMIZIN MESAJI 2018

"“Bütün iyi kitapların sonunda bütün gündüzlerin, bütün gecelerin sonunda meltemi senden esen soluğu sende olan, yeni bir başlangıç vardır…”
Edip Cansever

Sevgili Meslektaşlarım


Genel Kurulumuzdan bu yana ülkemizde olağanüstü gelişmeler yaşandı. 15 Temmuz darbe girişimi ve ardından OHAL ile halkımız ve meslektaşlarımız için çok daha ağır sosyal ve ekonomik koşullar oluştu.

Ülkemizin bu kritik döneminde önemli mesleki ve toplumsal sorumluluklar üstlendiğinin bilinciyle çalışan Kurullarımız, düzenli toplantılarla çalışma programımızı hayata geçirmek için faaliyetlerini sürdürmektedir.

Odamızın 22. Olağan Genel Kurulu’nda geçmişin birikimini geleceğe taşımak için görev aldık. Taşın üstüne taş koyarak daha güçlü, daha etkin, daha dinamik ve daha katılımcı bir Oda yaratmak hedefimiz. Mesleğimizin saygınlığı, meslektaşımızın hakları, ülkemizin refahı için…

Bu hedefe doğru yol alırken yeni bir döneme başlamanın ve kolektif bir anlayışla çalışmanın heyecanını bizimle birlikte duyan ve çalışmalara omuz veren tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.

Bu yolculukta adımlarımızı birlikte çoğaltacak ve bir kültürü birlikte yaratacağız. “Yinelenen” değil “yenilenen” mücadele anlayışıyla yolumuz açık olsun. yeni

Seminer ve Etkinliklerimizden haberdar olmak için e-bültenimize kayıt olun.