TESMER İZMİR ŞUBE YÖNETİM KURULU

image

Erdinç Umut ÖZER

Sekreter
Özgeçmiş
Erdinç Umut ÖZER / Sekreter

26.09.1977 yılında Muş -Varto’da doğmuştur. Bağımsız Mali Müşavirlik yapmaktadır. İlk, Orta ve Lise eğitimini İzmir’de tamamlamıştır. Celal Bayar Üniversitesi İktisadi Bilimler Fakültesi İşletme bölümünden mezun olmuştur. 2000 yılı başı itibariyle çeşitli Muhasebe Şirketleriyle, Mali Müşavirlik ofislerinde çalışmış, 2006 yılı itibariyle stajını tamamlayarak, Mali Müşavir olmaya hak kazanmıştır. Yaklaşık 16 yıldır Karşıyaka’da Mali Müşavirlik faaliyetlerini sürdürmektedir. 2006 yılı itibariyle, Mesleki Uyum Komitesi, Spor Komitesi ve Mesleğin Tanıtımı Komiteleri’nde çalışmıştır. İki dönem TÜRMOB delegesi seçilmiştir. 2019 yılında seçildiği TÜRMOB delegeliği halen devam etmektedir. Üniversite yıllarında; öğrenci derneklerinde öğrenci mücadelesiyle başlayan, hak arama, demokrat birey olma, toplumsal tepki verme kültürü yaratma, ekolojik dengeyi savunan mücadele anlayışıyla çeşitli STK'larda halen mücadeleye devam etmektedir.

image

Ayhan KAYA

Sayman
Özgeçmiş
Ayhan KAYA / Sayman

1972 Kemalpaşa-İzmir doğumluyum. 2000 yılında hak kazandığım Mali Müşavirlik mesleğini, bu tarihten itibaren bağımsız olarak icra etmekteyim. 2 çocuk babasıyım. İzmir Mali Müşavirler Odası’nın birçok komisyonunda ve komitelerinde görev yaptım. Uzun yıllardır İzmir Mali Müşavirler Odası'nda delegelik görevini yerine getirmekteyim.

image

Şule ÇAMKIRAN

Üye
Özgeçmiş
Şule ÇAMKIRAN / Üye

1980 yılında İzmir’de doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini İzmir’de tamamladıktan sonra Ege Üniversitesi Fen Fakültesi Fizik Bölümü ve Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme Bölümünü bitirdi. Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Biyofizik Anabilim Dalında yüksek lisans yaptı, doktora dersleri aldı. Halen Sosyoloji Bölümünde eğitimine devam etmektedir. 2013 yılında stajını tamamlayarak Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik Ruhsatı almaya hak kazandı. Mesleki faaliyetlerini Bornova’da bulunan SMMM bürosunda sürdürmektedir. Aynı zamanda çeşitli kamu kurumları ve özel şirketler için mesleki eğitimler hazırlamakta, SMMM Yeterlilik Sınavlarına hazırlanan aday meslek mensuplarına yönelik makaleler yayınlamakta ve kurucu üyesi olduğu Genç ve Yeni Ofis Açan Mali Müşavirler Derneği'nde halen Genel Sekreter olarak görev yapmaktadır.

logo